NOVINKY


 

dovolujeme si Vás informovat, že dne 23. 3. nebudeme v ordinaci v Hrobě ordinovat. Akutně nemocné ošetříme v ordinaci v Duchcově od 10:15 (v hodinách pro nemocné), případně ve čtvrtek v ordinačních hodinách v Hrobě.

z důvodu rekonstrukce ordinace v Duchcově nebudeme dne 11. 3. 2022 ordinovat. Akutní stavy ošetří MUDr. Myšáková, odložitelné záležitosti vyřídíme v nejbližším termínu. K dispozici Vám budeme pro emailovou komunikaci. Děkujeme za pochopení

dnešním dnem jsme v ordinaci v Duchcově zprovoznili nové telefonní číslo, které je i na našich vizitkách (k dostání v ordinaci). Nově prosím volejte na telefon 478 470 024. Původní číslo z našich stránek stahujeme a po přechodném období bude zrušeno. Nyní po nějakou dobu budou funkční telefonní čísla, prosíme Vás však o to, abyste využívali hlavně...

Nově i kartou

07.02.2022

v ordinaci v Duchcově je možné nyní nově platit všechny výkony z ceníku platební kartou. Stačí o tuto možnost projevit zájem při placení, případně se Vás sami zeptáme. V horizontu 10-14 dní, bude tato možnost dostupná i v ordinaci v Hrobě, kde byl v minulém týdnu taktéž nově nainstalován počítač. Děláme vše o zkvalitnění péče o Vaše děti.

prosím vezměte na vědomí, že dne 11. 2. 2022 bude ordinace z technických důvodů uzavřena. Zástup je sjednán v ordinaci MUDr. Myšákové. Žádosti o e-recepty, způsobilosti a další prosím posílejte emailem na ordinaceduchcov@mudrsuchomel.cz a my je vyřídíme v nejkratším možném termínu.

Od 3. 1. 2022 jsme se seznamovali s chodem ordinace a postupně převzali agendu od předchozího lékaře a sestřičky. Od 1. 2. 2022 nás čekají další změny. Postupně dojde k obměně nábytku, zprovoznění počítačové sítě, přechodu na nový počítačový program, který má velmi rozsáhlé možnosti.